Video & Prodüksiyon

Video & Prodüksiyon

Dijital dünyanın soyutluğu içerisinde firmaların hedef kitlesini etkileyebilmesi için somut çalışmalar sunması gereklidir. Bu çalışmalar içerisinde yer alan Video & Prodüksiyon Hizmeti, akılda kalıcı ve iddialı projeler ile ürün ve hizmetin etkili şekilde tanıtılmasını, pazarlanmasını sağlıyor. Görsel hafızayı harekete geçiren bu çalışmalar içerisinde hem görsel hem de işitsel olarak hedef kitleye hitap edecek çalışmalar olan videolar, etkili kurgu ve video prodüksiyon çalışmaları ile pazarlama alanında bir adım öne geçebilmenizi sağlıyor.

Profesyonel ekip ve son teknoloji cihazların kullanıldığı video prodüksiyon hizmetleri ile ajansımız, neredeyse her sektörde başarılı video çalışmaları hazırlamaya devam etmektedir. Video prodüksiyon ajansı olarak profesyonel bir içerik kurgusu ile başlayan süreçte videonun amaca uygun olarak son halini alması için kapsamlı bir çalışma yürütüyoruz. Reklam videoları ve tanıtım filmleri başta olmak üzere ihtiyacınıza cevap verecek tüm çekim çalışmaları ve hizmet detayları hakkında bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Video Prodüksiyon Aşamaları

Video prodüksiyon ajansları tarafından verilen video oluşum çalışmalarında süreç birkaç temel aşamadan oluşmaktadır. Genel olarak 3 ana aşamada ele alabileceğimiz video prodüksiyon aşamaları;

  • Pre Prodüksiyon (Yapım Öncesi): Yapım öncesi aşama olarak ifade edilen pre prodüksiyon, firmanın beklentisinin ve ihtiyaçlarının belirlendiği, video kurgusunun hazırlandığı aşamadır. Aynı zamanda pre prodüksiyon aşamasında çekim ekipmanları ve çekim yapılacak alan hazırlanır.
  • Prodüksiyon (Yapım Aşaması): Yapım aşamasını ifade eden prodüksiyon aşamasında, video çekimlerine başlanır. Önceki aşamada yapılan planlar doğrultusunda çekim gerçekleştirilir ve ham görüntüler elde edilir. 
  • Post Prodüksiyon (Yapım Sonrası): Yapım sonrası aşama olan post prodüksiyon aşamasında, elde edilen ham görüntülerin işlenmesi yapılır. Ham görüntüler üzerinde yapılan düzenlemeler sonrasında videolar son halini alır.

Video Prodüksiyon İçerik Hizmetleri

Farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan tanıtım ya da satış odaklı video çalışmaları için video prodüksiyon şirketi olarak, farklı hizmet içerikleri ile markalara yardımcı olmaktayız. Müşteri beklentisine ve ihtiyacına göre çeşilenen çalışmalar ile ajansımız; reklam ve tanıtım filmleri başta olmak üzere Youtube videoları, drone çekimi, animasyon içerikler, eğitici videolar, kurumsal videolar, belgesel ve blog çekimleri gibi çok farklı seçeneklerde video & prodüksiyon hizmeti vermektedir. 

Reklam Filmi

Sıklıkla tercih edilen prodüksiyon hizmetlerinden biri olan reklam filmi çalışmaları, marka bilinirliği başta olmak üzere satış potansiyeli vb. birçok nokta üzerinde etkilidir. Bu kapsamda profesyonel bir prodüksiyon ajansı ile çalışmanız, markanızın ve dolayısıyla sunduğunuz ürün ve hizmetlerin reklamını başarıyla yapabilmenizi garanti eder. Çeşitli müzik, metin ve görsel kurgularıyla hazırlanan reklam çalışmalarımız hakkında detaylar için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmleri, yaratıcı fikirlerin bir araya getirilerek yapıldığı, olay örgüsü ve bir kurgusu olan video içerikleridir. Reklam olarak hazırlanmamış bu filmler, bir kurgu üzerinden kurum ve kuruluşu en etkili şekilde tanıtır. Bunun için başarılı bir adresten yardım alarak firmanızın, günün koşullarına cevap veren ve hedef kitleyi doğrudan etkileyen bir tanıtım filmine sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün Videosu

Özellikle ticari amaçlı çalışmalarda ürün videosu, doğru pazarlama çalışmaları için önemlidir. Başarılı pazarlama tekniklerinin kullanıldığı ürün videolarının hazırlık aşamasında, son teknoloji ekipmanlar ve uzman bir ekip yer alır. Çekim aşamasında elde edilen ham görüntüler, post prodüksiyon aşamasında en ince ayrıntısına dikkat edilerek hazırlanmakta olup ortaya kusursuz bir ürün videosu çıkartılır.

Animasyon Film

Profesyonellik gerektiren prodüksiyon çalışmalarından bir diğeri de animasyon film çalışmaları olmaktadır. Büyük bir emek ve çalışmanın sonucu olarak hazırlanan animasyon filmleri, çok farklı sektörlerde kullanılabilir ve her yaştan hedef kitleyi etkilemek için hazırlanır. Düşünüldüğünün aksine yalnızca eğlence içerikleri ile sınırlı olmayan animasyon film hazırlığı hakkında bilgi için bizimle iletişime geçebilir, video prodüksiyon hizmeti fiyat aralıkları ve hizmet seçenekleri hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. 

Scroll up Drag View